אני רוקחת מוצרים ברקיחה אישית בהקשבה ובהוליסטיות.

המוצרים שלי המבוססים על חמאות (שיאה,קקאו,קוקוס,מנגו,ועוד), שעוות (דבורים, קנדלילה ועוד…)
שמנים צמחיים בסיסיים בכבישה קרה, ושמנים אתריים.
אני יודעת שכל מוצר שנוצר כך מביא לתוצאות חיוביות משום שסגולותיו מגיעות מלבו של הטבע.
זו האהבה שאני נותנת לאחרים ולעצמי.

אשמח לדעת מה אתם חושבים על מוצרי.

לקוחותי שכבר נהנים מהמוצרים רשמו לי:

המלצות

juli
תקופת ההסגר ובידוד בעקבות משבר של נגיף הקורונה היא מורכבת ומאתגרת כאחת ובמיוחד לנשים שהתרגלו לשגרת טיפוח שלהן. חבילת המוצרים שהזמנתי הגיע עם שליח עד פתח הבית. המוצרים ארוזים בקופסא אסתטית ויפייפיה אותה ניתן להעניק במתנה לעצמנו או לאדם אהוב. כייף להתפנק בבית עם מוצרי טיפוח מפנקים של נילי אייל Nili Line ארומתרפיה ניתן לקבל עם שליח עד הבית.
יולי לביא
בלוגרית
Thursday, August 31, 2017
adi
הגעתי לנילי לאחר המלצה והכרתי אישה מקסימה ומקצועית. לאחר תשאול טלפוני בו נילי בררה פרטים על גילי, מצבי הבריאותי,סוג העור שלי ורגישויות שיש לי היא התאימה לי תכשירי טיפוח טבעיים שהיא רוקחת באופן אישי. לאחר שנים בהם אני קניתי מוצרי פנים בפארמים השונים לפי מבצעים הבנתי מה ההבדל בין מוצרי טיפוח טבעיים שנרקחים באופן אישי לפי סוג העור לבין מוצרי מדף שנמכרים לכולן. אחר שימוש של חודש בתכשירים האלה ברור לי שכל אישה שאוהבת את עצמה ורוצה לראות תוצאות חייבת לפרגן לעצמה כמוני רק מוצרים טבעיים ברקיחת אישית ונילי היא הכתובת הנכונה.
עדי פלג
לקוחה
Thursday, August 31, 2017
orna
לאחרונה התוודעתי לתחום הקוסמטיקה הטבעית והכל בזכותה של נילי אייל, נילי רוקחת מוצרי קוסמטיקה ברקיחה אישית אחרי תשאול מעמיק אותו עורכת ללקוחה (סוג עור, צורך, מצב רפואי, גיל ועוד). המוצרים מבוססים על חומרי גלם משובחים (חמאות מסוג שונים כגון שיאה, קקאו, מנגו , קוקוס ועוד, סוגי שעוות שונים, שמנים צמחיים בכבישה קרה ושמנים אתריים. אני אישית התנסיתי במספר מוצרים והעור שלי התרשם מאוד! ואני הולכת לאמץ אותם לשגרת הטיפוח שלי.
אורנה כהן
BYSTYLE
Thursday, August 31, 2017
shirel
התאהבתי במוצרים הטבעיים שהותאמו לי אישית. ללא ספק מרגישים בשינוי כשמשתמשים בחומרים בהתאמה אישית. נילי מקצועית, שואלת שאלות הכוונה חשובות כדי להגיע לתוצר הרצוי. במיוחד התחברתי לסבון פנים היחודי שמורכב מסלק אדום, מים וצמחים וקרם פנים שיחודי גם ליום וגם ללילה, הרבה יותר נוח מאשר שני מוצרים מפוזרים ואז אני שוכחת להניח בלילה.
שיראל הלל
לקוחה
Thursday, August 31, 2017
X

מצאתם את כל מה שחיפשתם? יש לכם פידבק שאתם רוצים לשתף? אני אשמח לשמוע!

דילוג לתוכן